Sokół na remis w Świebodzinie.

Tak jak przewidywaliśmy mecz z Pogonią Świebodzin był trudny, zacięty i pełen dramaturgii.

Do spotkania przystąpiliśmy skoncentrowani i mimo szybkich oraz groźnych ataków miejscowych nie daliśmy się zaskoczyć w I części meczu. Nasza gra skupiała się odbiorze piłki w środku pola i szybkich kontr w kierunku bramki Pogoni.

Po zmianie stron za przewinienie w polu karnym gospodarzy otrzymujemy rzut wolny pośredni i po rozegraniu Rafał Bartosik strzela bramkę dla Sokoła. Świebodzinianie ruszają do ataku, jednak często ich gra jest bardzo ostra i na pograniczu faulu. My walczymy przez całe spotkanie o zwycięstwo, jednak już w doliczonym czasie gry w zamieszaniu podbramkowym tracimy bramkę.

Szkoda, że nie udało się dowieźć zwycięstwa do końca spotkania, ale jeden punkt zdobyty na wyjeździe też musi cieszyć. Podziękowania dla Rafała i "Kazia", którzy grali z urazami oraz Alberta Dolaty, który pomógł nam w bramce uzyskać ten wynik. Podziękowania także dla naszych niezawodnych kibiców, którzy zawsze są z Sokołem i tym razem byli obecni w Świebodzinie.

Warto również wspomnieć, że w sobotę na boisku w Kalsku Oldboje Sokoła zmierzyli się Lubuszanami Zielona Góra. Po zaciętym spotkaniu także padł remis 1:1, a bramkę dla naszych barw zdobył Adrian Danielkiewicz. Zespół Oldbojów swoje kolejne zawody rozegra już w środę o godz. 16:45 na boisku w Kargowej z drużyną Kargowa Team.