Porażka w spotkaniu z Deltą.

Sobotnie spotkanie zaczęło się od przekazania dwóch bramek dla naszego klubu przez prezesa LZPN pana Roberta Skowrona, któremu towarzyszył doradca ds. piłki młodzieżowej Mirosław Kędziora. Po uroczystym rozpoczęciu zaczęło się spotkanie i to Sokół ruszył do ataków. Próbowaliśmy szybkich kontr i po jednej z nich Gracjan Schmidt strzałem w okienko bramki Delty już w 6 minucie gry daje nam prowadzenie. Goście także groźnie atakują, ale rozbijamy ich ataki trzymając zwarte szyki w obronie, którą świetnie dyryguje Piotr Hofmański. Po raz kolejny trafiamy do bramki drużyny przeciwnej jeszcze przed przerwą, a autorem gola jest Daniel Król i do szatni schodzimy prowadząc 2:0.

Niestety były to miłe złego początki, bo rywal po zmianie stron ruszył do zdecydowanych ataków i spycha nasz zespół do obrony. Próbujemy kontr, ale w miarę upływu czasu mamy coraz większe problemy w organizowaniu akcji pod bramką przeciwnika. Niestety tą część spotkania przegrywamy zdecydowanie, bo przyjezdni strzelają nam  cztery gole nie tracąc przy tym żadnej bramki. Cóż, zaczęliśmy wyśmienicie i gdyby tylko udało "dowieźć" się taki wynik do końca....no, ale mecz trwa dwie połowy i ta druga była w naszym wykonaniu zdecydowanie słabsza. Pozostaje nam walka o ligowy byt w kolejnych spotkaniach, a już w przyszłą niedzielę podejmiemy na boisku w Kalsku drużynę Cariny Gubin. Treningi we wtorek i czwartek o godz. 18:00. Zdjęcia z tego spotkania w najnowszej galerii.

Po raz kolejny składamy podziękowania dla wszystkich tych, którzy pomagają nam w organizacji spotkań w Kalsku, a mowa o Magdzie, Krysi, Grzegorzowi i Dawidowi. Jeszcze raz bardzo dziękujemy :)